وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: اگر هنرمند و یا عاشق هنر هستید یکی از این مکان ها را به عنوان مقصد سفر بعدی خود انتخاب کنید تا با بازدید از موزه های بی نظیر و نمایشگاه های زیبای خاطره ای به یاد ماندنی بسازید
پایتخت مکزیکو برای هر فردی چیزی برای گفتن دارد. مثل: نقاشی های دیواری، معماری التقاطی، کارهای هنری مصنوعی، هنرهای خیابانی و بازدید از بیش از ۱۵۰ موزه. یکی دیگر از بلیط هواپیمایی جذابیت های این شهر که حتما باید امتحان کنید غذاهای آن است.

\r\n\r\n

بهترین سفرها برای هنردوستان 

\r\n\r\n

\r\n


دیترویت، میشیگان
همانطور که شنیده اید برلین برای هنرمندان به اندازه مکه برای مسلمانان ارزشمند است. این شهر با بیش از ۴۰۰ نمایشگاه هنری تمام هوش قیمت تور بانکوک و حواس را از بازدیدکنندگانش می گیرد. قسمت هایی از این شهر وجود دارد که باید حتما بازدید کنید: نمایشگاه هنر معاصر  Kunst-Werke، Sammlung Boros و  Haus am Waldsee. اگر هم عاشق آثار تاریخی هستید از موزه جزیره حتما بازدید کنید.

\r\n\r\n

بهترین سفرها برای هنردوستان 

\r\n\r\n

وب‌سایت بدونیم تور تایلند نوروز ۹۷ – مریم اسدی: اگر هنرمند و یا عاشق هنر هستید یکی از این مکان ها را به عنوان مقصد سفر بعدی خود انتخاب کنید تا با بازدید از موزه های بی نظیر و نمایشگاه های زیبای خاطره ای به یاد ماندنی بسازید.

\r\n\r\n

مارفا، تگزاس

بهترین سفرها برای هنردوستان

\r\n
این بهشت قیمت تور فرانسه هنری در غرب تگزاس بیشتر مثل یک رویای خیالی است. قلب این بهشت موزه هنری چیناتی است که آثار هنری عظیمی در آن نصب شده است. علاوه بر این موزه نمایشگاه های هنری زیادی هم در اطراف شهر وجود دارد از جمله نمایشگاه هنری پرادا مارفا.

\r\n\r\n

\r\n


برلین، آلمان بهترین سفرها برای هنردوستان
\r\n


پکن، چین
\r\n
در غرب میانه هیچ کمبود هنری احساس نمی شود. (به عنوان قیمت تور بدروم مثال شیکاگو و مینیاپولیس). از جاذبه های هنری این شهر نقاشی های دیواری در فسستیوال نقاشی در ماه سپتامبر و نمایشگاه های هنری بی نظیر آن است که مملو از آثار هنرمندان برجسته و خلاق است.

\r\n\r\n

\r\n

بهترین سفرها برای هنردوستان
 

\r\n

\r\n
 
هنگ کنگ و سنگاپور به قطب های هنر تور ارزان مالزی معاصر شناخته شده اند. اما پایتخت تاریخی چین با وجود هنرمندان زحمتکشی که دارد نظر خیلی را تغییر داده است. بیشتر این کارهای هنری در منطقه هنری ۷۹۸ شهر متمرکز شده است که در آن یک ساختمان قدیمی مربوط به ارتش وجود دارد و اکنون مکان استودیو، کافه و مجسمه های زیبای و مرکز هنر معاصر شده است.

\r\n\r\n

بهترین سفرها برای هنردوستان 

\r\n\r\n

\r\n


مکزیکو قیمت تور ترکیه سیتی، مکزیکو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *